مطالب برتر هفته

دختر ۱۷ ساله قربانی مرد هوسران شد

 

دختر ۱۷ ساله قربانی مرد هوسران شد

havasran 217x300 دختر ۱۷ ساله قربانی مرد هوسران شد

چندی پیش دختری هفده ساله با حضور در کلانتری۱۶ اندیشه از مردی به اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت شکایت کرد.

شاکی گفت: در راه مدرسه مردی برایم ایجاد مزاحمت می‌کرد. ابتدا توجهی به این مزاحمت‌ها نداشتم تا این که مرد جوان یک روز راهم را در خیابان سد کرد و با ادعای این که به من علاقه دارد، پیشنهاد دوستی داد که نپذیرفتم و از او خواستم مزاحم من نشود، اما بی‌فایده بود.

وی اضافه کرد: مزاحمت‌های مرد جوان ادامه داشت تا این‌که یک روز پس از خارج شدن از خانه‌ راهم را سد کرد و با زور و تهدید چاقو مرا به درون خودرویش انداخت و از شهریار به سمت جاده ساوه حرکت کرد.

او مرا به بیابان‌های اطراف برد سپس مورد آزار و اذیت قرار داد و تهدید کرد اگر موضوع را با خانواده‌ام در میان بگذارم یا از او شکایت کنم، به من آسیب می‌رساند و اعضای خانواده‌ام را خواهد کشت.

شاکی یادآور شد: از ترس در این باره سکوت کردم. پس از بازگشت به خانه به دروغ گفتم که با دختری در خیابان دعوا کرده و کتک خورده‌ام. از آن به بعد مزاحمت‌های مرد آزارگر ادامه پیدا کرد و از ترس این که خانواده‌ام دچار مشکل نشوند بناچار تن به خواسته‌های شیطانی او می‌دادم. در ادامه وقتی مرد آزارگر با سد کردن راه خواهرم در خیابان او را تهدید به ربودن و آزار و اذیت کرد، تصمیم گرفتم از متهم شکایت کنم.

در پی این شکایت و تشکیل پرونده‌ای در دادسرای شهریار، تحقیقات گسترده پلیس در این ارتباط آغاز شد تا این که دو روز پیش متهم دستگیر شد.

مرد جوان در بازجویی مقدماتی به تهدید به قتل دختر جوان و خانواده‌اش و مزاحمت خیابانی برای شاکی و خواهرش اعتراف، اما درباره آزار و اذیت شاکی سکوت کرد.

متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.


نظرات

نظرات وبلاگ
نام شما :
سايت :
ايميل :
پيام شما :
:
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
خصوصي
کد :
:
نام ارسال کننده : oyama
شکلکشکلکشکلک
15 شهريور 1391 | 16:10
در گوگل محبوب ميکنم
جهت حمايت از رزفان روي +1 کليک کنيد