مطالب برتر هفته

آزار و اذيت يك دختر در باغ

آزار و اذيت يك دختر در باغ

آزار و اذیت

دو متهم كه با ربودن یك دختر جوان، او را در باغی اطراف شهریار مورد آزار و اذیت قرار داده بودند،

تحت تعقیب قرار گرفته و یكی از آنها دستگیر شد.

 

به گزارش رزفانبه نقل از جام جم اوایل تیرماه دختر جوانی با حضور در اداره پلیس آگاهی شهریار علیه دو جوان به اتهام آزار و اذیت شكایت كرد.

 

شاكی با اشاره به این كه با یكی از متهمان آشنایی داشته است، گفت: چندی پیش در یكی از بوستان ها با پسری آشنا شدم و ارتباطمان شكل گرفت. او بعد از مدتی به من علاقه مند شد و قصد داشت همراه خانواده اش به خواستگاری ام بیاید.

 

وی اضافه كرد: روز حادثه همدیگر را ملاقات كردیم و بعد از دقایقی دوستش نیز به ما ملحق شد. پسر جوان من و دوستش را سوار خودرویش كرد تا او را به خانه اش برساند و مرا هم نزدیك خانه مان پیاده كند. در میانه راه مرد مورد علاقه ام یكباره تغییر مسیر داد و به سمت حومه شهر حركت كرد.

 

وی یادآور شد: وقتی علت را پرسیدم، او با چاقویی مرا تهدید كرد و گفت اگر فریاد بزنم مرا خواهد كشت.

 

دوستی خیابانی، زندگی دختر جوان را تباه كرد

 

وی با اشاره به نقشه شیطانی متهمان گفت: آنها مرا به باغ متروكه ای در حومه شهر منتقل كرده و پس از آزار و اذیت، از خودروی در حال حركت بیرون انداخته و متواری شدند. پس از ساعاتی، به كمك یك راننده عبوری به مركز درمانی منتقل شدم.

 

با اطلاعات به دست آمده از دختر جوان، جستجوی ویژه پلیس برای دستگیری دو جوان آزارگر آغاز شد، تا این كه دو روز پیش ماموران، مخفیگاه یكی از متهمان را در یكی از محله های جنوبی شهر شناسایی و او را دستگیر كردند.

 

متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی به تناقض گویی پرداخت؛ اما در مواجهه حضوری با شاكی به جرم سیاه خود اعتراف كرد.

 

اعتراف متهم به نقشه شیطانی

 

متهم گفت: به دختر جوان علاقه مند بودم، اما هدفم فقط اغفال او بود و قصد ازدواج نداشتم. وقتی پی بردم او گفته های مرا مبنی بر ازدواج باور كرده است، تصمیم گرفتم او را در دام شیطانی ام گرفتار كنم. موضوع را با دوستم در میان گذاشتم و او هم روز حادثه با من همراه شد.

 

متهم اضافه كرد: آن روز با انتقال دختر جوان به باغ متروكه ای در حومه شهر، همراه دوستم وی را مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

 

بنابراین گزارش، در پی اعتراف متهم، او با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تكمیلی برای دستگیری دیگر متهم فراری پرونده ادامه دارد.


نظرات

نظرات وبلاگ
نام شما :
سايت :
ايميل :
پيام شما :
:
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
خصوصي
کد :
:
در گوگل محبوب ميکنم
جهت حمايت از رزفان روي +1 کليک کنيد